شماره تماس خدمات پرستاری هیراد

تماس با ما : شرکت  پرستاری هیراد با انجام تمهیدات خاصی در ۲۴ ساعت شبانه روز در تمامی شعبات پاسخگو تمامی سوالات و سرویس های مورد نیاز شما می باشد
خدمات پرستاری هیراد در ایام تعطیلات مانند شهادت ها ، عید های باستانی و ……. نیز پاسخ گو شما عزیزان می باشد .

خدمات پرستاری هیراد با استفاده از پرسنل دفتری و پرستاران با تجربه خود این تضمین را به شما می دهد که به درخواست های شما سریع پاسخ دهد و شما از خدمات نگهداری و مراقبتی و خدمات پشتیبانی قوی بهره مند شوید

شرکت پرستاری هیراد توانسته است با افراد با تجربه تمامی امکاناتی را که در بیمارستان های تخصصی در اختیار اشخاص قرار می دهند را برای آسایش شما عزیزان پیاده سازی کند.کادر پرستاری خدمات پرستاری هیراد تایید شده و با مدارک پرستاری معتبر هستند که شما عزیزان میتوانید به راحتی هر چه بیشتر به ما اعتماد کنید.

تماس با ما

تماس با خدمات پرستاری هیراد

خدمات هیراد در منزل عبارتند از :

 پرستاری و نگهداری سالمند در منزل

 پرستاری کودک در منزل

اعزام نیروی انسانی جهت انجام امور منزل

فروش و اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

گرفتن آزمایش های خونی و نمونه برداری در منزل

اعزام پزشک در منزل

پرستاران عزیز برای ثبت نام و مشاهده کار ها می توانند از طریق اپلیکیشن خدمات پرستاری هیراد و یا با شماره تماس شرکت پرستاری هیراد ثبت نام خود را انجام دهید و یا می توانید از فرم زیر برای ثبت نام در بخش پرستاری استفاده نمایید

همچنین شما عزیزان علاوه بر شماره های تماس مرکز پرستاری می توانید  از طریق کانال های ارتباطی مانند پیج تلگرام،اینستاگرام و همچنین اپلیکیشن از کارها مطلع شوید و از آخرین اخبار و کارها پرستاری مطلع شوید.

شما می توانید جهت عضویت و اطلاعات بیشتر درباره شماره تلفن های مرکز پرستاری و همچنین با کلیک روی لگو پیام رسان ها  در آن عضو شوید و با استفاده و دانلود اپلیکیشن و ثبت نام در اپلیکیشن درخواست پرستار و همچنین کار های مورد نظر خود را مشاهده کنید.

تماس با شرکت خدمات پرستاری

مرکز پرستاری

تماس با ما

با چند روش  می توانید با ما تماس حاصل نماید :

1- تماس با ما از طریق تلفن

2- از طریق اپلیکیشن

3- سایت

ینابراین از طریق تلفن می توانید با ما تماس داشته و از طریق اپلیکیشن و سایت بصورت انلاین درخواست خود را اعلام نماید .

اپلیکیشن خدمات پرستاری را از کجا دانلود کنم؟

اپلیکیشن پرستاری هیراد را می توانید با مراجعه به صفحه  اپلیکیشین خدمات پرستاری هیراد یا مراجعه به وب گاهای مجازی همچون  برنامه کافه بازار و یا مایکت می توانید دانلود بفرمایید و مورد استفاده قرار دهید. این اپلیکیشن دارای بخش های مختلفی مثل : کارهای پرستاری، استخدام پرستار ،آزمایش درمنزل ، شماره تماس خدمات پرستاری ، لوکیشن شرکت و ….. میباشد.با این اپلیکیشن به راحتی خواهید توانست بصورت انلاین از خدمات ما اطلاع حاصل نموده و به این خدمات دسترسی خواهید داشت.

شعب خدمات پرستاری

شرکت پرستاری هیراد دارای سه شعبه میباشد . شعبه شمال که شمال مناطق 1 و2و3 و 5 میباشد و شعبه شرق شامل  مناطق 5 و9 میباشد و شعبه شرق شامل مناطق 4-7-8 و 13 میباشد . البته ناگفته نماند که در سراسر تهران بزرگ جوابگو بوده و اماده پاسخگوی به شما عزیزان میباشد.

خدمات پرستاری هیراد در این دوران کرونا جهت رفاه حال شما عزیزان با تمام توان اماده خدمت رسانی خواهد بود . این شرکت خدمات پرستاری از شما خواهشمند است اگر کم و یا کاستی در مراحل خدمت رسانی از سوی پرسنل و پرستاران گرامی مشاهده نمودید  لطفا با شماره تماس خدمات پرستاری ارتباط حاصل نماید و به مدیریت اطلاع دهید تا ما بتوانیم با یاری شما  مشکلات را مرتفع نمایم.خدمات پرستاری هیراد در خدما سالمندات و کودکان میباشد. تماس با ما فقط با  یک تلفن ….

 
 
سرمایه ما دستان پر مهر شماست
 
شعبه غرب :

 

44027218
شعبه شرق :

 

77746341

 

77292011
 
76703058
 
شعبه شمال :

 

22297164

 

26913081