Hirad_Header_Logo

خدمات پرستاری هیراد

خصوصیات پرستار سالمند در منزل

خدمات پرستاری

با مجوز رسمی وزارت بهداشت و درمان

پرستار کودک با آموزش زبان انگلیسی

مربی کودک

مربی کودک در منزل شما

خدمات پرستاری هیراد

پرستار سالمند

پرستار سالمند خود را از ما بخواهید

پرستار سالمند

پرستار بیمار

نگهداری از بیمار با کادری مجرب

بخش های اپلیکیشن

اپلیکیشن خدمات پرستاری هیراد

 

بخش اعزام پرستار 

با کلیک روی این بخش خواهید توانست مشخصات سالمند خود را وارد نماید . اعم از جنسیت و وضعیت سالمند و همچنین شیفت کاری که احتیاج به پرستار دارید را مشخص نماید و بعد در اسرع وقت کارشناسان شرکت خدمات پرستاری هیراد با شما تماس گرفته تا بتوانند به شما یاری رسانند.

جویای کار پرستاری در مرکز پرستاری

با انتخاب این بخش خواهید توانست بدون مراجعه حضوری  کار مورد نظر خود را در شرکت خدمات پرستاری هیراد پیدا کرده و اعم از شبانه روزی یا روزانه ویا سالمند و یا کودک و همچنین سالمند سالم و یا پوشکی را مشاهده خواهید کرد. بعد با حضور در دفتر شرکت و طی کردن مراحل ثبت نام در مرکز پرستاری هیراد اعزام بکار خواهید شد.

خدمات پرستاری هیراد

 

مربی کودک 

کانون پرستاری هیراد جهت کودکان شما هم در تامل نموده و به یاری شما عزیزان شتافته است. 

چنانچه در این برهه از زمان (کرونا) کودکان دلبند شما نمیتوانند آموزش های لازم را بیاموزند این مرکز با توجه به خواسته های شما مربی نظر شما را انتخاب نموده و معرفی خواهد نمود. 

مشاوره رایگان با شرکت پرستاری 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید از این بخش استفاده نماید تا کارشناسان موسسه پرستاری هیراد با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را ارائه خواهند نمود.

نگهداری از کودک

نگهداری از کودک یکی از درگیری فکری خانواده ها زمان کاری می باشد، مرکز پرستاری هیراد در منزل جهت نیاز خانواده ها تدابیری اندیشیده است که از فرزندان دلبندتان در منزلتان نگهداری کنند.

پرستار سالمند

یکی از دغدغه های خانواده نگهداری از سالمند می باشد ، مجموعه پرستاری هیراد در منزل این امکان را فراهم کرده است که با استفاده پرستاران با تجربه از عزیزان سالمند شما در منازل تان نگهداری کنند.

تجهیزات پزشکی

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط مجموعه پرستاری هیراد ارائه تجهیزات پزشکی ، آمبولانس ، انجام آزمایش های مختلف در منزل و به سالمندان و بیماران در منزل می باشد.

امور منزل

مجموعه پرستاری هیراد در زمیه اعزام نیرو جهت نظافت و پذیرایی مجالس ، استحمام و انجام کارهای شخصی افراد کم توان و همیاری بیمار در بیمارستان و همچنین اعزام نیرو جهت سرایداری برای مشتریان فعالیت می کند

دیدگاه شما