لیست خدمات پرستاری در منزل

آیا برای نگهداری از کودک و سالمندتون به دنبال پرستار می‌گردین؟

آیا به دلیل مشغله های کاری وقت انجام دادن امور منزل خود را ندارید؟

آیا به فیزیوتراپ و خدمات پرستاری در منزل جهت بهبود وضعیت بیمار خود احتیاج دارید اما نمی‌توانید فرد مورد نظر خود را به راحتی پیدا بکنید؟

اصلا نگران نباشید! مجموعه‌ی خدمات پرستاری هیراد با بیش از ۱۰ سال سابقه

در این زمینه در تلاش هستش تا با به خدمت گرفتن نیروهای با سابقه و متخصص کار شما را آسان تر بکند و مشکل شما را حل بکند.

 

·      خدمات پرستاری شامل ۳ کلمه هستش:

 

۱.   خدمات: بخش خدمات مربوط به انجام دادن کارها و فعالیت ها از جمله(نظافت منزل،آشپزی، و کمک رسانی در کار ها و …) می‌باشد.

 

۲.   پرستاری: بخش پرستاری به معنی توجه،تیمار،حضانت،خدمت،مراقبت و نگهداری از بیمارو سالمند شما هستش.

 

 

۳.   خدمات پرستاری در منزل: خدمات پرستاری در منزل ترکیبی از این ۲ و خدمات رسانی تکمیل و ویژه به سالمند،کودک،یا بیمار شما در منزل به صورت روزانه یا شبانه روزی هستش که به معنی انجام دادن تمامی امور منزل و نگهداری و مراقبت از فرد مورد نظر شما می‌بلاشد.

لیست خدمات پرستاری در منزل

 

·      لیست خدمات پرستاری در منزل:

۱. پرستاری از سالمند

۲. پرستاری از کودک

۳. خدمات پرستاری

۴. امور منزل و آشپزی

 

·      نگهداری از سالمند در منزل:

سالمندان بزرگترین گنجینه‌ی ما هستند.پس با مراقبت و محبت کردن به آنها در حفظ روحیاتشان کوشا باشیم.

با افزایش سن،روحیه افراد تحت تاثیر عوامل محیطی،زنتیکی و وراثتی دچار دگرگونی شده و بسیار حساس و زود رنج می‌شوند. از این رو کلیه‌ی افرادی که با یک سالمند در معاشرت هستندباید صبوری کرده و با لطافت و عطوفت با ایشان برخورد کنند.

همچنین پرستاری که برای کمک به سالمند داوطلب می‌شود نیز باید بر رفتار و اعصاب خویش مسلط و با حفظ و رعایت شئونات و احترام در برقراری یک رابطه‌ی صمیمانه بین خود و ایشان کوشا باشد.

·      نگهداری از کودک در منزل:

پرستار کودک خوب مسلما یک فرشته نجات برای روزهایی خواهد بود که توان مراقبت از فرزند دلبدمان را به دلایل مختلف نخواهیم داشت. همه ما می‌دانیم که دوران کودکی، یکی از حساس‌ترین دوران زندگی هر فردی است.

بچه‌ها در این سنین نیازهای عاطفی و احساسی بسیاری دارند و مراقبت از ایشان نیازمند حوصله و تجربه و تخصص فراوان است. یکی از مشکلاتی که امروزه اکثر خانواده‌ها و مادران شاغل با آن مواجه هستند، موضوع نگهداری و پرستاری از کودک دلبندشان می‌باشد. پیدا کردن پرستار کودک در منزل که به خوبی بتواند با بچه‌ها ارتباط برقرار کند و با نیازهای ایشان آشنا و قابل اطمینان باشد، کار بسیار مشکلی است. مرکز خدمات پرستاری هیراد با بیش از ۱۰ سال سابقه در این زمینه آماده ارائه خدمات پرستاری کودک در منزل در تهران و سایر شهرها می‌باشد.

 

·      پرستار کودک چه ویژگی هایی دارد؟

با کودک رابطه صمیمانه ای برقرار می کند. درمورد اصول تربیتی و مراقبتی کودک با توجه به سن او اطلاعات کافی دارد. با کودک بر اساس اصول و قوانین خانواده رفتار می کند. رویکردهای تربیتی والدین را درمورد کودک به کار می برد. فعالی و پر انرژی بوده و کودک را با فعالیتهای فیزیکی هیجان انگیز سرگرم می کند. به رژیم غذایی و وضعیت سلامتی کودک توجه می کند و…

 

·      خدمات مراقبت از بیمار با پرستار شبانه روزی

شخصی که پرستاری از بیمار را برعهده می گیرد باید در زمینه پرستاری متخصص بوده و بتواند هم در بیمارستان و هم در خانه به نیازهای بیمار پاسخ بگوید. پرستار شبانه روزی در تهران باید تحمل فشار کاری بالا را داشته باشد. خوش اخلاق، درک بالا و دارای مهارت ارتباطی خوب باشد، زیرا تحمل رنج بیماری برای بسیاری از افراد سخت بوده و ممکن است رفتار مناسبی با مراقب خود نداشته باشند اما پس از بهبودی تلاش های فراوان پرستار را فراموش نمی کنند.

·      وظایف پرستار بیمار:

·      ایجاد فضای امن و آرام برای بیمار، چک کردن پرونده بیمار و گزارش تغییرات وی به پزشک، آموزش به اطرافیان بیمار جهت جلوگیری از آسیب زدن به او، نمونه گیری از خون و ادرار جهت انتقال به آزمایشگاه، پانسمان زخم و تزریقات، ماساژ و جلوگیری از زخم بستر، کنترل دمای بدن، فشار خون و علائم حیاتی و…

 

·      خدمات امور منزل و آشپزی:

 

 

اعزام خدمتکار منزل به منظور انجام خدمات منزل ، از جمله خدمات موسسه پرستاری هیراد است که مشتریان بسیاری در میان مردم جامعه دارد. خدمتکار منزل دارای دانش و تجربه کافی در خصوص نظافت منزل مبله، نظافت منزل تخلیه و انجام سایر خدمات منزل می باشد.

خدمات منزل شامل طیف گسترده ای از امور منزل می گردد که خدمتکار منزل قادر به انجام تمامی این امور به نحو احسن می باشد. خدمات منزل قابل انجام توسط خدمتکار منزل اعزامی از سوی شرکت ما را در ادامه این مقاله بررسی می گردد.

 

·      خدمات منزل قابل انجام توسط خدمتکار منزل:

 

نظافت و خانه داری،تهیه غذا برای اعضای خانواده، آماده نمودن میز شام، انجام خریدهای منزل، رسیدگی به فرزندان بصورت جزئی، رسیدگی به حیوانات خانگی

 

·      مرکز خدمات پرستاری هیراد با بیش از ۱۰ سال سابقه در حوزه خدمات پرستاری حرفه ای و نگهداری تخصصی از سالمند و مربی های کودک با کادری آموزش دیده و مجرب در تلاش است تا با فراهم کردن بستر مناسب خدمات رسانی به مشتری ها و فراهم کردن خواسته های آن ها بتواند رضایت حد اکثری آن ها را به دست بیاورد و خدمات رسانی حود را روز

به روز گسترش بدهد.

 

·      راه های ارتباط با ما:

شما می‌توانید به راحتی از طریق گوگل(سایت خدمات پرستاری هیراد) و از طریق اپیکیشن (دانلود از بازار و مایکت) با ما ارتباط برقرار کنید.