خدمات پرستاری  چگونه است ؟

شرکت خدمات پرستاری  جهت سالمندان و یا بیمارانی است که نیازی به بستری در بیمارستان ندارندو می توان از آنها در منزل مراقبت کرد . این خدمات بصورت شبانه روزی و یا روزانه انجام میکیرد.
همه ما وقتی کلمه پرستار را می شنویم به اولین چیزی که به ذهنمان خطور میکند انجام اموری چون تزریقات یا پانسمان و کمک های اولیه میباشد که بطور کلی این موارد جزیی از وظایف یک پرستار میباشد و نمایانگر وظایف و نقش پرستار را توضیح میدهد.

پرستار نقش مهم و تاثیرگذاری درگروه مراقبت های پزشکی و خدمات درمانی و خدمات پرستاری را دارد. پرستار یعنی کمک به فرد سالم یا بیمارکه در بیمارستان یا منزل برای انجام امور شخصی و غیر شخصی که فرد در انجام ان ناتوان است .

شرکت خدمات پرستاری

درباره شرکت خدمات پرستاری هیراد

نحوه پیدا کردن لیست خدمات پرستاری در منزل

برای پیدا کردن پرستار مورد نیاز با شرایط سالمند و یا بیمار؛ میتوانیم به مراکز خدمات پرستاری به چند روش زیر دسترسی پیدا کنیم :
۱- از طریق سایت اینترنتی
۲- از طریق شبکه های مجازی مانند تلگرام واینستا و غیره
۳- از طریق جراید
۴- اپلیکیشن خدمات پرستاری از برنامه بازار و مایکت و غیره

ولی نکته قابل اهیمت این است که باید به شرکت های خدمات پرستاری مراقبتی مراجعه نمایم که دارای مجوز از وزارت بهداشت  داشته باشند و حتما با معرفی نامه از طریق شرکت معرفی گرددند.

خدمات پرستاری 

خدمات شامل اموری مانند : ساکشن – گاواژ – سند – پک معده – زخم بستر – دستگاه اکسژن ساز و اطاق ICU و همچنین تعویض ایزلایف سالمند و استحمام سالمند و یا بیمار  میباشد.که استحمام میتواند داخل حمام برای سالمندانی که توانایی حرکت دارند و سالمندانی که توانایی حرکت ندارد روی تخت انجام میگیرد .

پرستار باید به سالمندانی که با ویلچیر حرکت میکنند کمک نمایند هم برای استحمام و هم سرویس بهداشتی کمک نمایند.پرستار در حالت کلی باید خیلی صبور باشد تا بتواند به بیمار خود رسیدگی کند و همچنین بتواند اطمینان قلبی را انتقال دهد.

شرکت خدمات پرستاری در چه زمینه های فعالیت میکند؟

این شرکت جهت نگهداری از سالمند -سالمند پوشکی- بیمار – سالمند سالم – نگهداری از کودک – مربی کودک – امور منزل – و کارهای تخصصی را پوشش میدهد.که این خدمات بصورت شبانه روزی – روزانه – مقطعی و همچنین در بیمارستان انجام میگرد . این شرکت جهت اعزام پرستار – همیار سالمند و مربی کودک بعد از تماس کارفرما نیروی مدنظر را بصورت آزمایشی بمدت ۴۸ ساعت یا سه روز اعزام نموده و در صورت رضایت کارفرما و پرستار اقدام به قرارداد  می نماید .قراردادها بصورت یکماه و سه ماه وشش ماه  بنابه درخواست نظر کارفرما انجام خواهد پذیرفت .در مدت قرارداد کارفرما میتواند تا دوبار درخواست پرستار  با دلیل نماید ولی در شرایط کنونی (کرونا یا همان cvid19) حتی امکان شرکت ترجیح میدهد که پرستار تعویض نگردد.

نکته آخر

۱-کارفرمایانی که نیاز به تست کرونا دارند جهت سلامت پرستار مورد نظر میتوانند درخواست نمایند  البته هزینه تست به عهده ای کارفرما میباشد. ۲- کارفرمایان میتوانند حقوق پرستار را  به خود پرستار پرداخت نمایند و رسید انرا نزد خود نگه دارند و یا میتوانند به حساب شرکت واریز نموده و رسید انرا تا اتمام قرارداد نگه دارند .

مرکز خدمات پرستاری

این مرکز درساعت ادرای کارشناسان در دسترس هستند و در بقیه ساعات و تعیلات جوابگوی تماس های شما میباشد . ودر صورت اضطراری میتواند تماس داشته باشید. کارفرمایان محترم  جهت عقد قرارداد  میتوانند به دفتر مرکزی شرکت با هماهنگی قبلی مراجعه نمایند و یا در صورت درخواست از شرکت میتواند یک به نماینده  محل سکونت سالمند و یا مربی کودک جهت عقد قراداد اعزام نماید ولی در شرایط کرونایی صلاح براین است که قراداد از طریق واتساپ ارسال شود فقط جهت رفاه حال سالمندان و کودکان انجام پذیرد.

مرکز پرستاری

در صورت نیاز به شرکت خدمات پرستاری  میتوانید با تماس تلفنی از مشاوره رایگان بهره مند شوید .

جهت استفاده از خدمات پرستاری میتوانید از اپلیکیشن خدمات پرستاری از برنامه بازار و همچنین مایکت استفاده نمایید.

ارائه خدمات ما