پرستار سالمند در منزل

پرای گرفتن پرستار در مرحله اول باید شرایط پرستار سالمند در منزل را دانست .

اگر تشخیص داده‌اید که خدمات پرستار سالمند در منزل ضروری است و دوست دارید که یک پرستار متخصص، مراقبت‌های مورد نیازتان انجام دهد باید در مورد این موضوع با آن‌ها صحبت کنید و از نظرات یکدیگر مطلع شوید.

پرستار سالمند ارزان

پرستار سالمند در منزل انتخاب صحیحی است در صورتیکه شما یا عزیزانتان به مراقبت‌های بهداشتی متناوب به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت نیازمند هستید.

این پرستاران علاوه بر مراقبت‌های پزشکی حرفه‌ای، مراقبت‌های بهداشتی خانگی، نظارت پزشکی (مشاهده وضعیت بیمار)، همراهی و پشتیبانی اساسی از فعالیت‌های بیمار را ارائه می‌دهند.

نگهداری از سالمند در تهران

در حقیقت، خصوصیات پرستار سالمند در منزل خیلی مهم است چون  کار نظارت و معالجه‌ی بهداشتی انجام می‌دهد و مرتباً سلامت فرد سالخورده را ارزیابی می‌کند.

آن‌ها ویتامین‌ها و نحوه واکنش به داروهای مصرف شده توسط فرد مورد نظر را کنترل می‌کنند. هرگونه تغییر در وضعیت کلی سلامتی، چه خوب و چه بد را چک می‌کنند و در صورتیکه این تغییر قابل توجه باشد به پزشک و خانواده‌ی آن فرد گزارش می‌دهند.

( پرستار سالمند در منزل می‌تواند در بازگشت سلامتی افراد بسیار تاثیرگذار باشد.)

شرایط پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند

آشنایی با برخی از شرایط پرستار سالمند در منزل

همراهی کردن:

پرستار خانگی کسی است که در ابتدا با فرد سالخورده آشنا می‌شود و می‌تواند مرتباً درمورد احساسات جسمی و عاطفی با او صحبت کند.

در واقع، این تعامل دوستانه بین دو طرف امکان‌پذیر است و ممکن است برخلاف معاینه‌های بالینی، مانند یک دوست دلسوز باشند، این ویژگی موجب می‌شود که یکی از مزیت‌های مثبت و برترین شرایط پرستار سالمند در منزل به شمار آیند.

ما می‌دانیم که اگر محیطی ایمن و مهربان داشته باشیم به راحتی می‌توانیم روش‌های درمانی پزشکی را طی کنیم و در نهایت می‌توانیم ماهیت چیزها را به آسانی بپذیریم.

تجویز دارو:

پرستاران خانگی دارای مجوز، می‌توانند داروهای تجویز شده ای را از جمله: داخل وریدی برای بیماران خود تجویز کنند.

در کل آن‌ها قادر نیستند که کار تجویز داروها را انجام دهند، اما با تایید پزشک قادرند که دوز دارو را متناسب با شرایط فرد سالخورده تغییر دهند. (این مورد برای کسانی بسیار ارزشمند است که داروهای خاصی دارند و مصرف آن‌ها به طور مستقل دشوار می‌باشد.)و اینها جز شرایط پرستار سالمند در منزل است .

  (یکی از خدمات پرستار سالمند در منزل مراقبت‌های پزشکی است.)

پرستاری

خدمات پزشکی

کمک‌های اولیه ADL:

پرستاران خانگی قادر هستند که فعالیت‌های اساسی زندگی مانند: بهداشت توالت، غذا خوردن، نظافت و… برای بیماران خود انجام دهند.

البته به خاطر داشته باشید که ممکن است این پرستاران به صورت ۲۴ ساعته حضور نداشته باشند، بنابراین اگر شرایط بیمار طوری باشد که به صورت تمام وقت احتیاج به انجام کارهای ADL دارد، نیازمند به مراقبت‌های تکمیلی می‌باشد. و این از شرایط پرستار سالمند در منزل میباشد .

قابل اعتماد:

افراد سالخورده ممکن است در صورت دیر رسیدن پرستار خانگی به راحتی اعتمادشان را از دست بدهند. زیرا بسیاری از افراد مسن صبر ندارند و پرستاران کارآزموده و دارای مهارت کاملاً با خصوصیات و ویژگی‌های چنین افرادی آشنا هستند و رابطه‌ی خود را از همان ابتدا بر پایه‌ی اعتماد بنا می‌کنند.

پرستار سالمند در منزل تهران

توجه داشته باشید، وقتی مراقبت در درجه‌ای عالی قرار می‌گیرد،که مطمئن شویم شخص نیازمند نوع صحیح مراقبت را دریافت می‌کندو هر فردی شرایط پرستار سالمند در منزل را ندارد.

اپلیکیشن خدمات پرستاری هیراد

از طریق اپلیکیشن خدمات پرستاری میتوانید شرایط پرستار سالمند در منزل را مشاهده نمایید. دانلود از برنامه کافه بازار ومایکت

اپلیکیشن خدمات پرستاری در منزل نرم افزار خدمات پرستاری