خدمات پرستاری ما برای شما

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری ما برای شما جوانب مختلفی دارد که به تعداد از  خدمات پرستاری ما برای شما را بصورت مختصر اشاره میکنیم.

پرستاری از سالمندان در منزل

پرستار سالمند

پرستار سالمند

پرستار سالمند چه کسی است؟ فرسودگی بدن یکی از نشانه‌های بالا رفتن سن است. به همین دلیل، افراد مسن اغلب به مراقبت‌های پزشکی و بهداشتی بیشتری نسبت به سایرین نیازمند هستند.

در حقیقت، پرستار سالمند است که با داشتن تخصص، کار مراقبت از بیماران سالخورده را انجام می‌دهد و جزء مهمی از تیم مراقبت‌های بهداشتی و پزشکی به شمار می‌آید.

پرستار سالمند در حفظ کردن تحرک، استقلال و کیفیت زندگی افراد کمک شایانی می‌کند. آن‌ها آموزش دیده هستند و تا حدودی می‌توانند نیازهای سالخوردگان را پیش‌بینی کنند و با پزشکان، مددکاران اجتماعی و خانواده‌ها برای ارائه مراقبت‌های تخصصی همکاری داشته باشند. توضیحات بیشتر 

پرستاری و مراقبت از کودک در منزل

پرستار کودک

پرستار کودک

در حال حاضر استخدام پرستار کودک یک امر بسیار رایجی بین خانواده‌ها و قشرهای مختلف جامعه شده است که در تلاش هستند تا شما و کودکتان زندگی راحت و آسوده‌ای سپری کنید.

پرستاران کودک با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند و طیف وسیعی از تجربه‌های مراقبت از نوزاد و کودکان را دارا می‌باشند.

به طورکلی، می‌توان گفت که چنین افرادی تجربه ی عملی گسترده‌ای با نوزادان دارند و دانش کنونی در مورد شیوه‌های پذیرفته شده در مراقبت از نوزادان، از جمله: شیردهی، CPR (احیای قلبی ریوی هنگام قطع تنفس)، کمک‌های اولیه به نوزاد و دانش مربوط به رشد زودرس در کودکان را تجربه کرده اند. توضیحات بیشتر

تزریقات

تزریقات در منزل

خدمات تزریقات در منزل یک راه ساده، کم هزینه و مطمئن برای شما خواهد بود. دیگر نیازی نیست برای یک تزریق ساده ترافیک، مسافت زیاد و همچنین صف نوبت طولانی را متحمل شوید.

از طرفی بسیاری از افراد غیر از معقوله صرف مدت زمان طولانی جهت تزریقات، دارای محدودیت هایی هستند. مانند افراد سالمند، افرادی که به تازگی اعمال جراحی انجام داده اند. افراد معلول و یا افرادی که به هر دلیلی دارای ناتوانی حرکتی هستند. کودکان و …

مرکز خدمات پرستاری هیراد در کنار خدماتی مانند اعزام پزشک، پرستار، بهیار و کمک بهیار در منزل خدماتی مانند اعزام نیرو جهت نمونه گیری برای آزمایش، تزریقات و پانسمان هم ارائه می دهد.

مربی کودک جهت آموزش در منزل

مربی کودک

مربی کودک در منزل پاسخ نیاز بسیاری از والدین در جامعه امروز است که اگر فرآیند استخدام پرستار کودک به درستی و با دقت صورت گیرد باعث حفظ آرامش والدین و کودکان خواهد شد.

پدر و مادر شدن موهبتی است که خداوند به انسان ها می دهد تا طعم شیرین و لذت بخش فرزندداری را تجربه کنند. همان طور که می دانیم پدر و مادر شدن تنها به دنیا آوردن فرزند نیست بلکه قبل از تصمیم به بچه دار شدن باید به فکر تربیت، آموزش، تغذیه و تمام نیازهای اساسی او باشیم.

از این رو پاسخ به این نیازها مستلزم هزینه، زمان و آرامشی است که باید والدین داشته باشند. در بعضی موارد نبود وقت کافی والدین برای رفع نیازهای کودک، آن ها را به فکر وا می دارد تا با استخدام یک مربی کودک در منزل بتوانند پاسخ نیازهای او را بدهند.

آزمایش در منزل

آزمایش

ازمایش در منزل شما چگونه است ؟ خدمات پرستاری هیراد با همکاری با آزمایشگاه های معتبر در سطح تهران کوشیده است که این امکان را فراهم شود تا تمامی خدمات آزمایشگاهی در خانه و محل کار شما انجام شود.امروزه افراد با افزایش ترافیک و مشغله کاری کمتر می توانند به فکر وضعیت سلامتی و دادن آزمایش های ماهانه به آزمایشگاه مراجعه کنند و یا در خانواده افرادی سالمند و کم توانی را داریم که داشتن تحرک برایشان مناسب نیست ، خدمات پرستاری در منزل هیراد برای این مشکل چاره اندیشیده است تا افراد بتوانند در منزل و سرکار آزمایش بدهند و جواب نیز به آن ها بعد از اعلام آزمایشگاه اطلاع داده شود

انجام امور منزل

امور منزل

انجام امور منزل در چند سال اخیر با زیاد شدن مشغله فکری روزانه بانوان خانه دار و اضافه شدن به درصد خانم های شاغل و زمان رسیدگی به امورات منزل و فعالیت در خانه کاهش یافته است این مشکل باعث شده است که بانوان به تمامی کار های خود در طول روز نتوانند رسیدگی کنند ، از سوی دیگر مشغله پرستاری کودک در منزل نیز دغدغه دیگریست که فکر بانوان را درگیر می کند.

یکی از نگرانی های خانواده ها در به خدمت گرفتن همیار منزل ترس از به خطر افتادن امنیت منازلشان می باشد .اما خدمات پرستاری هیراد با گرفتن مدارک و تضمین های قانونی و گذراندن همیاران از فیلتر های استخدامی امنیت منزل شما را تامیین می کند.

  • شبانه روزی
    خدمات پرستاری ما بصورت شبانه روزی بوده و پرستاران در طول هفته فقط ۲۴ ساعت مرخص میباشد

  • روزانه

    پرستاران روزانه ۸ ساعت مشغول میباشند مگر در شرایطی که کارفرما بیشتر نیاز داشته باشد

  • مقطعی

    این دسته از پرستاران بصورت مقطعی در منزل و یا بیمارستان نزد سالمند و یا بیمار خواهند بود

شیفت های خدمات پرستاری

طراحی و بهینه سازی گروه نرم افزاری پالس - مهندس ناظر : فرداد جعفری 09120394924