خدمات پرستاری همراه با بیمه پرسنل یعنی چی ؟

دغدغه  بیمه برای هر دو قشر کارفرما و پرستاران وجود دارد

که  این دو با هم متمایز میباشد و برای هر

گروه متفاوت نیز هست که ذیل به بخش از این تمایز اشاره خواهد شد.

دغدغه کارفرمایان

کارفرمایان گرامی که جهت سالمند و یا مربی کودک  نیرو استخدام می نمایند این دغدغه را دارند که اگر در محل کار پرسنل که همان منزل کار فرما میباشد مشکلی برای پرستار بوجود امد چه باید بکنند ؟ آیا این مشکل گریبان گیر انان خواهد بود ؟

خدمات پرستاری هیراد برای این دغدغه کارفرمایان چاره ای اندیشیده است به این صورت که با بیمه کردن پرسنل خود  این دغداغه را کاهش  داده است و به این صورت خواهند توانست از خدمات پرستاری همراه با بیمه پرسنل استفاده نمایند.

دغدغه پرستاران

پرستاران گرامی که  مشغول این شغل سخت و همچنین خدا پسندانه هستند این دغدغه را دارند که بعد از سالیان که خود انها به کهولت سن زسیده اند چه باید بکنند ؟

ایا واقعا این پرستاران زحمتکش با این کار جانفرسا بعد از چندین سال که زیر پوشش هیچ گونه ارکانی نبوده اند باید چه کنند ؟

خدمات پرستاری هیراد با بیمه کردن پرسنل خود بصورت بیمه عمر و تامین اتیه این دغدغه را کاهش داده است . به این صورت که پرسنل با بیمه کردن خود مشکلاتی ذیل را برطرف خواهند نمود :

 1. از کار افتادگی به هر علت
 2. هزینه پزشکی در هر حادثه
 3. هزینه پزشکی بیمارهای خاص  سرطان – سکته – جراحی مغز و قلب و پیوند اعضا ……
 4. معافیت از حق بیمه در صورت از کار افتادگی
 5. نقص عضو
 6. بیمه آتش سوزی و زلزله منزل مسکونی
 7.  بیمه تکمیلی Sos
 8. باز نشستگی
 9. مدت بیمه نامه می تواند از ۵ سال تا ۳۰ سال درخواست گردد.
 10. اندوخته حاصل شده از محل بیمه نامه متعلق به بیمه گذار است و در طول مدت بیمه نامه وی حق دارد این اندوخته را به طور کامل برداشت (بازخرید) و یا به صورت وام دریافت نماید. (پس از سپری شدن ۶ ماه از زمان صدور و پرداخت حداقل ۶ ماه حق بیمه)
 11. حق بیمه این قرارداد می تواند به روش ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و یا سالانه پرداخت گردد.
پرستاران عزیزی که در این خدمات پرستاری مشغول بکار هستند خواهند توانست خدمات پرستاری همراه با بیمه پرسنل استفاده نمایند.
پرستاران گرامی با کمی فکر به آینده شغلی خود خواهید توانست در آینده دغدغه نداشته باشید

خدمات پرستاری همراه با بیمه پرسنل

با این طزح هم نگرانی کارفرمایان و هم نگرانی پرستاران برطرف خواهد شد.این مرکز اولین شرکتی که جهت رفاه حال پرستاران زحمت کش اقدام به این طرح نموده است .

و یکی دیگر از ابتکارات این شرکت ساخت اپلیکیشن خدمات پرستاری میباشد که در دسترس تمام ملت ایران قراردارد.از داخل این اپلیکیشن هم خواهید توانست به ایکن بیمه دسترسی داشته باشید و به راحتی درخواست خود را ثبت نماید تا شرکت جهت مراحل بعدی اقدام لازم را انجام دهد.

اپلیکیشن خدمات پرستاری هیراد

جهت دانلود این اپلیکیشن می توانید با مراجعه به درگاه های مجازی همچون بازار ویا مایکت بدون هیچگونه هزینه دانلود نماید.

همچنین جهت گوشی های اپل و کامپیوترهای شخصی می توانید با مراجعه به سایت خدمات پرستاری هیراد و دانلود وب اپلیکیشن براحتی استفاده نماید.

خدمات پرستاری هیراد با این تمهیدات نیاز پرستاران و کار فرمایان را تامین کرده است . لذا از پرستارانی که احتیاج به بیمه دارند تقاضا میشود که یا فرم زیر را تکمیل و یا با شرکت تماس داشته باشند

خدمات پرستاری همراه با بیمه پرسنل

کلام اخر

پرستاران با کمی تعامل با انتخاب بیمه خواهند توانست آینده خود را تضمین نمایند .این بیمه هم بیمه عمر بوده و تامین اتیه خواهد بود که در هر زمان که نیاز داشته باشند خواهند توانست  بیمه خود را بازخرید نمایند.