خدمات پرستاری در منزل هیراد

خدمات پرستاری در منزل هیراد

خدمات پرستاری در منزل هیراد

با مجوز رسمی وزارت بهداشت

خصوصیات پرستار سالمند در منزل

خدمات پرستاری هیراد

مربی کودک

مربی کودک در منزل شما

پرستار کودک با آموزش زبان انگلیسی

مربی کودک در منزل شما

پرستار سالمند

پرستار خود را از ما بخواهید

خدمات پرستاری هیراد

شرکت خدمات پرستار هیراد

بخش های اپلیکیشن

اپلیکیشن خدمات پرستاری در منزل هیراد

بخش اعزام پرستار سالمند

با کلیک روی این بخش خواهید توانست مشخصات سالمند خود را وارد نماید . اعم از جنسیت و وضعیت سالمند و همچنین شیفت کاری که احتیاج به پرستار دارید را مشخص نماید و بعد در اسرع وقت کارشناسان شرکت خدمات پرستاری در منزل هیراد با شما تماس گرفته تا بتوانند به شما یاری رسانند.

جویای کار پرستاری در مرکز پرستاری

با انتخاب این بخش خواهید توانست بدون مراجعه حضوری  کار مورد نظر خود را در شرکت خدمات پرستاری در منزل  هیراد پیدا کرده و اعم از شبانه روزی یا روزانه ویا سالمند و یا کودک و همچنین سالمند سالم و یا پوشکی را مشاهده خواهید کرد. بعد با حضور در دفتر شرکت و طی کردن مراحل ثبت نام در مرکز حدمات پرستاری در منزل هیراد اعزام بکار خواهید شد.

خدمات پرستاری در منزل هیراد

مربی کودک 

کانون پرستاری هیراد جهت کودکان شما هم در تامل نموده و به یاری شما عزیزان شتافته است. 

چنانچه در این برهه از زمان (کرونا) کودکان دلبند شما نمیتوانند آموزش های لازم را بیاموزند این مرکز با توجه به خواسته های شما مربی نظر شما را انتخاب نموده و معرفی خواهد نمود. 

مشاوره رایگان با شرکت پرستاری 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید از این بخش استفاده نماید تا کارشناسان موسسه خدمات پرستاری در منزل  هیراد با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را ارائه خواهند نمود.

خدمات پرستاری در منزل هیراد دارای سه شعبه در شمال و شرق  غربی تهران میباشد و از طریق اپلیکیشن خدمات پرستاری در منزل هیراد و با دانلود از کافه بازار و مایکت خواهید توانست دسترسی خدمات دریافت نماید

خدمات پرستاری در منزل هیراد

مجموعه خدمات پرستاری در منزل هیراد سال های زیادی هستش که در این زمینه فعالیت می‌کند و با جمع کردن اعتبار طی این سالها و کسب تجربه کافی در تلاش هستش که بهترین خدمات ممکن را به مراجعه کنندگان خود ارائه بدهد و با کسب رضایت حد اکثری نیروها و مشتریان خود بتواند کسب و کار خود را گسترش بدهد تا بتواند به همه عزیزان کمک بکند تا بتوانند با به صرفه ترین هزینه خدمات مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت ممکن داشته باشند.

نگهداری از کودک

نگهداری از کودک یکی از درگیری فکری خانواده ها زمان کاری می باشد، مرکز پرستاری هیراد در منزل جهت نیاز خانواده ها تدابیری اندیشیده است که از فرزندان دلبندتان در منزلتان نگهداری کنند.

پرستار سالمند

یکی از دغدغه های خانواده نگهداری از سالمند می باشد ، مجموعه پرستاری هیراد در منزل این امکان را فراهم کرده است که با استفاده پرستاران با تجربه از عزیزان سالمند شما در منازل تان نگهداری کنند.

تجهیزات پزشکی

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط مجموعه پرستاری هیراد ارائه تجهیزات پزشکی ، آمبولانس ، انجام آزمایش های مختلف در منزل و به سالمندان و بیماران در منزل می باشد.

امور منزل

مجموعه پرستاری هیراد در زمیه اعزام نیرو جهت نظافت و پذیرایی مجالس ، استحمام و انجام کارهای شخصی افراد کم توان و همیاری بیمار در بیمارستان و همچنین اعزام نیرو جهت سرایداری برای مشتریان فعالیت می کند

خدمات پرستاری