خدمات پرستاری در تهران

تهران یکی از شهرهایی هستش که به دلیل مصافت بزرگ و پر جمعیت بودن آن تقاضا برای پرستار و امور منزل در آن بسیار زیاد است اما به دلیل کمبود نیرو های مورد نیاز در شهر بسیاری از مردم برای پیدا کردن نیروهای مورد نیار و مورد اعتماد خود دچار مشکل می‌شوند

   خدمات پرستاری یعنی چی ؟

خدمات پرستاری تشکیل شده از دو کلمه خدمات و پرستاری که خدمات به مفهوم سیروس وخدمت رسانی میباشد و کلمه پرستاری همانطور که از مفهومش پیداست به معنی رسیدگی از فردی که توانایی ندارد.

خدمات پرستاری به این مفهوم است که خدمت رسانی و سرویس دهی به فردی که توانایی ندارد . حال این فرد میتواند کودک ، سالمند و یا فرد بیمار باشد .برای سالمند بصورت کمک های اولیه و برای بیمار بصورت کارهای تخصصی و همچنین برای کودک بصورت نگهداری وآموزش به عنوان یک مربی مشغول هستندکه برای کودک باید مراقبت و پرستاری با دقت و تجربه کافی انجام پذیرد.

خدمات پرستاری در تهران

خدمات پرستاری در منزل چیست ؟

به خدماتی اطلاق میشود که فرد باید به کودک، سالمند و بیمار بدهد. که این خدمات می تواند بصورت کارهای روزمره و یا کارها تخصصی برای سالمند و بیمار باشد و یا کارهای تربیتی برای کودک انجام گردد.این خدمات ممکن است به چند صورت انجام پذیرد به این صورت که جهت پرستاری از سالمندان وبیماران شبانه روزی بود به این معنی که پرستار در هرهفته فقط ۲۴ ساعت به مرخصی میرود . روزانه معمولا ۸ ساعت در روز میباشد و گاهی هم بیشتر نیاز است و گاهی بصورت مقطی چه در خانه و چه در بیمارستان خواهد بود.گاهی در بیمارستان به عنوان همراه بیمار مشغول به خدمت رسانی هستند.

خدمات پرستاری در منزل شامل چه خدماتی هست؟

خدمات پرستار در منزل شامل خدمات زیر میگردد:

۱- کارهای روزمره شامل امور منزل ، اشپزی و همچنین مراقبت از سالمند و کودک جهت راه رفتن و امور شخصی

۲- کارهای تخصصی برای سالمند و بیمار از جمله میتوان به سوند – گاواژ – تزریق – سرم تراپی – ساکشن و غیره اشاره نمود که شخص پرستار باید دوره ای تخصصی این امور را گذرانده باشد .

خدمات پرستاری در منزل میتواند شامل خدماتی همانند اعزام پزشک – فیزیوتراپ و غیره باشد.

چگونه می توانیم برای خود پرستار استخدام کنیم؟

مرکز پرستاری

به چندین روش می توان برای کودک، سالمند و یا بیمار خود میتوان پرستار مناسب را پیدا کرد که به تعدادی از آن اشاره خواهیم کرد:

۱- از طریق جستجو در گوگل می تواند پرستار خودرا پیدا نمود البته شرکتهای مختلفی هستند که در این امر می توانند به شما کمک نمایند که خدمات پرستاری هیراد یکی از این شرکت ها بوده که با مجوز وزارت بهداشت می تواند به شما عزیزات کمک نماید .

۲-از طریق برنامه های مجازی همچون تلگرام ، واتساپ ، اینستاگرام ، کافه بازار و مایکت  غیره اقدام به پیدا کردن شرکتهای پرستاری اقدام نماید.

۳- از طریق اپلیکیشن های مختلف که از جمله اپلیکیشن خدمات پرستاری هیراد یکی از آنها میباشد

که در زیر اپلیکیشن خدمات پرستاری هیراد موجود میباشد که هم برای گوشی های هوشمند اندروید و ای او اس و همچنین کامپیوتر قرار گرفته که به شما عزیزان کمک نماید. بنابراین با دانلود و نصب این اپلیکیشن به راحتی می توانید از خدمات این شرکت استفاده نماید

تزریقات در منزل

با نصب این اپلیکیشن میتوانید خدماتی چون استخدام پرستاربرای سالمند ، بیمار و یا کودک بهرمند شوید و همچنین خدماتی چون تزریقات در منزل -سرم تراپی در منزل و همچنین تمامی ازمایشات در منزل از جمله تست کرونا را در منزل  بهرمند شوید.

خدماتی چون کمک به استحمام سالمند و یا جابجای سالمند جهت انتقال به بیمارستان ویا مطب پزشک میتواند شامل خدمات پرستاری در منزل باشد.

در بعضی مواقع سالمند احتیاج به موارد خاصی از قبیل ساکشن ریه و یا نوار قلب میگردنند که با تماس یا شرکت و هماهنگی لازم این خدمات رادریافت نمایند.

شرکت خدمات پرستاری هیراد همیشه سعی داشته که بتواند بهترین خدمات را ارائه نمایدو همیشه از نظر و پیشنهادهای شما اسقبال می نماید.

خدمات بالینی هیراد

اپلیکیشن خدمات پرستاری

قابل نصب بروی انواع گوشی اندروید . کلیک کنید

وب اپلیکیشن هیراد

وب اپلیکیشن – ios

قابل نصب برای کامپیوتر شخص و گوش های با سیستم ios میباشد کلیک کنید

اپلیکیشن خدمات پرستاری در منرل

خدمات پرستاری در منزل