انجام امور منزل در چند سال اخیر با زیاد شدن مشغله فکری روزانه بانوان خانه دار و اضافه شدن به درصد خانم های شاغل و زمان رسیدگی به امورات منزل و فعالیت در خانه کاهش یافته است این مشکل باعث شده است که بانوان به تمامی کار های خود در طول روز نتوانند رسیدگی کنند ، از سوی دیگر مشغله پرستاری کودک در منزل نیز دغدغه دیگریست که فکر بانوان را درگیر می کند.

یکی از نگرانی های خانواده ها در به خدمت گرفتن همیار منزل ترس از به خطر افتادن امنیت منازلشان می باشد .اما خدمات پرستاری هیراد با گرفتن مدارک و تضمین های قانونی و گذراندن همیاران از فیلتر های استخدامی امنیت منزل شما را تامیین می کند. خدمات بالینی هیراد برای آسایش خاطر کارفرمایان خود در کادر پرستاری خود از همیاران منزل و پرستاران مطمئن و با تجربه بهره می برد تا از دغدغه های شما عزیزان بکاهد.

 امور منزل به شرح زیر می باشد :

  • آماده کردن  و تدارک و وعده غذایی
  • نظافت منزل و امور منزل
  • خرید مایحتاج زندگی
  • همکاری و یاری اعضای خانواده برای محیا سازی فعالیت هایشان
  • سرو غذا برای اعضا خانواده

خدمات پرستاری هیراد برای رفع نیاز شما عزیزان با کادری مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه امور منزل می باشد. کار های منزل خود را به همیاران منزل ما بسپارید و از عملکرد آن ها مطمئن باشید . همچنین شما می توانید برای انجام کار های پذیرایی میمهانی ها و مراسم ها کاری از نیروهای انسانی خدمات بالینی هیراد جهت امور منزل  استفاده کنید . شما می توانید از طریق کانال ارتباطی زیر با ما در تماس باشید و برای استخدام همیار منزل اقدام نمایید.کادر دفتری خدمات بالینی هیراد در  تمامی ۲۴ ساعت و به صورت شبانه روزی پاسخ گوی سوالات و درخواست های شما می باشند .

نظافت منزل

کارفرمایان گرامی می توانند از طریق اپلیکیشن خدمات پرستاری هیراد به راحتی پرستار مورد نظر خود را بیابندو همچنین از فیلم آموزشی در آپارات استفاده نمایند.

امور منزل