پرستار روزانه

با استخدام پرستار روزانه در خصوص مراقبت های درمانی، بهداشتی و امور روزمره زندگی عزیزانتان به آن ها آرامش و سلامتی هدیه دهید. پرستاری در منزل به سالمند، بیمار و یا کودک شما توسط پرستاران مجرب این امکان را می دهد تا در عین حفظ استقلال کمک های مراقبتی را نیز دریافت کنند. ممکن است فرد دارای مشکلات جدی نبوده و فقط نیاز به مراقبت هایی داشته باشد که در چند ساعت در شبانه روز برای برطرف کردن آن ها نیاز به یک پرستار باشد.

اما اگر مواردی وجود دارد که نیاز به مراقبت پیشرفته تر است ما می توانیم از طریق خدمات مراقبت های ویژه پرستاری به افراد کمک کنیم. یک پرستار روزانه وظیفه نگهداری و رسیدگی به امور بهداشتی درمانی فرد دارد.

پرستار روزانه خصوصی چیست؟

برخلاف خدمات سنتی مراقبت در منزل، پرستاران خصوصی مراقبت های پزشکی فردی را ارائه می دهند. آن ها واجد شرایط هستند تا مراقبت از بیمار، سالمند و یا کودک را در خانه خود او یا در مراکزی مانند بیمارستان یا خانه سالمندان ارائه دهند. آن ها می توانند مراقبت های پیشرفته را همزمان با کار در خانه و خانواده ارائه دهند. هدف مراکز خدمات پرستاری می بایست ارائه مراقبت های سفارشی مورد نیاز مشتریان باشد.همچنین از طریق این مراکز می توانید اقدام به استخدام پرستار نماید.

۱۰ ویژگی برتر پرستار روزانه سالمند

برترین ویژگی های یک پرستار عیارت است از :

  1. مهارت های ارتباطی

مهارت های ارتباطی یک پایه اساسی برای هر شغلی است. اما برای پرستاران این یکی از مهم ترین جنبه های شغلی است و وظایف پرستاران است .. یک پرستار عالی مهارت های ارتباطی بسیار خوبی خصوصاً در مورد صحبت و گوش دادن دارد. بر اساس بازخورد بیمار، آن ها قادر به حل مسئله و ارتباط موثر با بیماران و خانواده ها هستند.

  1. ثبات عاطفی

پرستاری یک کار استرس زا است که در آن شرایط آسیب زا رایج است. این بدان معنا نیست که در پرستاری لحظات دل انگیزی وجود ندارد. کمک به بهبودی بیمار، پیوند مجدد خانواده ها یا پیوند با پرستاران دیگر از مزایای ویژه این شغل است. یک پرستار عالی قادر به کنترل استرس در شرایط غم انگیز و چالشی است اما او اتفاقا از نتایج شگفت انگیزی که می تواند به دست آورد نیرو می گیرد.

  1. همدلی

پرستاران بزرگ با درد و رنج بیماران همدلی دارند. بیماران به عنوان مدافع خود به پرستاران نگاه می کنند.

  1. انعطاف پذیری

یک پرستار روزانه خوب در حوزه ساعت کاری و انواع مسئولیت انعطاف پذیر است. پرستاران مانند پزشكان معمولاً موظفند كه مدت ها كار اضافي، شيفت هاي طولانی يا شبانه و کار در آخر هفته را به درستی انجام دهند.

  1. توجه به جزئیات

هر مرحله در زمینه پزشکی مرحله ای است که می تواند عواقب مهمی به دنبال داشته باشد. یک پرستار موفق به جزئیات بسیار توجه می کند و مراقب است که اقدامی به اشتباه انجام ندهد. از خواندن صحیح نمودار بیمار گرفته تا به خاطر سپردن تفاوت های جزئی در علائم حیاتی او که می بایست به درستی انجام پذیرد. وقتی یک اشتباه ساده می تواند فاجعه ای برای زندگی دیگری رقم بزند توجه به جزئیات به معنای واقعی کلمه می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی باشد.

  1. مهارت های بین فردی

پرستاران رابط پزشکان و بیماران هستند. یک پرستار موفق مهارت های بین فردی بسیار خوبی دارد و در شرایط مختلف با افراد مختلف به خوبی کار می کند. آن ها با سایر پرستاران، پزشکان و سایر اعضای کارکنان به خوبی کار می کنند.

  1. استقامت بدنی

کارهای جسمی مکرر، ایستادن به مدت طولانی، بلند کردن اجسام سنگین (یا افراد) و انجام مانورهایی به صورت روزانه از مهم ترین موارد زندگی پرستاری است.

۸- مهارت حل مسئله

یک پرستار روزانه حاذق می بایست سریع فکر کند و تصمیم درست را در لحظه بگیرد.

  1. پاسخ سریع

پرستاران باید آماده باشند تا به سرعت به موارد اضطراری و سایر شرایط پیش آمده پاسخ دهند. اغلب اوقات کار مراقبت های بهداشتی به سادگی پاسخ به وقایع ناگهانی است و پرستاران باید همیشه برای موارد غیر منتظره آماده باشند.

  1. احترام گذاشتن

یک پرستار سالمند  باید از الزامات رازداری، فرهنگ ها و سنت های مختلف برخوردار باشد. بیش از هر چیز آن ها به خواسته های بیمار خود احترام می گذارند.

خصوصیات پرستار سالمند در منزل

خدمات پرستاری

پرستار سالمند

پرستار سالمند این گزینه به سرعت در حال جای گرفتن است زیرا تعداد فزاینده ای از سالمندان به وضوح ترجیح می دهند که با افزایش سن در راحتی در خانه خود زندگی کنند.

پرستاری از سالمندان در خانه برای بزرگسالان و خانواده های آنها انعطاف پذیری در انتخاب خدمات خاص مراقبت در منزل که برای حفظ استقلال و دستیابی به کیفیت بالای زندگی نیاز دارند ، ارائه می دهد. ارائه دهندگان خدمات پرستار از سالمندان در خانه شامل مراکز خدمات پرستاری های مراقبت بهداشتی در منزل هستند که ترکیبی از خدمات پرستاری و مراقبت های بهداشتی ماهر و خدمات غیر پزشکی ارائه شده توسط دستیاران و خدمات پرستاری در منزل را ارائه می دهند که منحصراً مراقبت های غیرپزشکی و حمایتی را ارائه می دهند.پرستار سالمند با تجربه می تواند به سالمند کمک نماید.پرستار سالمند باید شئونات اسلامی را رعایت کند.

پرستار سالمند خدمات مراقبت شخصی مانند کمک به بهداشت و تحرک و همچنین خدمات همراهی شامل مکالمه ، خانه داری سبک و تهیه غذا را ارائه می دهد.

استخدام پرستار خانم

استخدام پرستار روزانه

اکنون نیازمند پرستار روزانه هستید ؟ احتیاج به پرستار سالمند دارید ؟ میخواهید برای سالمند خود پرستار  پیدا کنید ؟ دنبال استخدام پرستار روزانه هستید ؟ما می توانیم به شما کمک کنیم !

استخدام پرستار سالمند  را میتوانید با مراجعه به مراکز خدمات پرستاری معتبر انجام دهید. می توانید براحتی با سرچ در گوگل به مراکز خدمات پرستاری دسترسی پیدا کنید. فقط باید توجه داشته باشید که مرکز خدمات پرستاری مورد نظرتان دارای مجوز از وزارت بهداشت باشد  تا با اطمینان استخدام پرستار مورد نظر خود را انجام دهید.

شرکت پرستاری سالمند

با دانلود اپلیکیشن خدمات پرستاری هیراد به راحتی می توانید استخدام پرستارسالمند را انجام دهید. و همچنین از برنامه کافه بازار و مایکت به راحتی میتوانید پرستار مورد نظر خود را بکارگیرید و یا همچنین با شماره های تماس با ما در ارتباط باشید.